Nieudany występ Orlika III w Champions Trophy!

DSC_0257

W pierwszy dzień majówki nasza drużna Orlika III udała się na turniej Champions Trophy , w którym nagrodą główną była przepustka do gry w Wiedniu z największymi piłkarskimi markami. Niestety , ten turniej nie zaliczymy do udanych…

Nasza druzyna dobrze zmotywowana , rozpoczęła turniej. Na początek przyszło nam się zmierzyć z bardzo dobrą drużyną FASE Szczecin. Nie przestraszyliśmy się i dzielnie walczyliśmy, wygrywając nawet 1-0! Niestety , kilka naszych błędów i dekoncentracji , oraz przepiękna bramka zawodnika FASE i przegrywamy 2-1 po bardzo dobrym meczu.

Później gramy troszeczkę słabiej , jakby ospale. Gramy z UKS 4 Kostrzyn  i przegrywamy 1-0, po bardzo przeciętnym spotkaniu z naszej strony.

Nasze następne spotkania w grupie były festiwalem naszych błędów i pecha w jednym.
Fazę grupową kończymy z bilansem 0-0-5 i z ostatniego miejsca wychodzimy do grupy srebrnej walczyć o miejsca 14-24.

W grupie srebrnej nasza drużyna wyraźnie przyśpieszyła. Zaczeliśmy co prawda od porażki z FC Polonia Berlin 0-1, ale już późniejsze spotkania można było uznać za dobre lub co najmniej dobre. Wygrywamy 1-0 z Lasem Puszczykowo , remisujemy z Górnikiem Zabrze 0-0 , Jaguarem Gdańsk Również 0-0 .

W ostatnim meczu o miejsce 19 mierzymy się z naszym przeciwnikiem z początkowej fazy turnieju UKS 4 Kostrzyn. W tym meczu mocno podrażnieni i zmotywowani odgrywamy się za poprzednią porażkę i po naprawdę dobrej grze pokonujemy naszego przeciwnika w stosunku 3-1.

Podsumowując: taki zimny prysznic zdecydowanie się nam przyda. Raz się przegrywa , a raz się wygrywa. Porażka uczy jednego – zwycięstwa!  Wierzymy ,że wyciągniemy z tego turnieju jedynie pozytywne wnioski i w przyszłości zaskoczymy jeszcze nie raz! Trzymajmy kciuka za Orlika III  

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*