Nowy rok, nowe doświadczenia

DSC04078Nasz zespół Skrzatów w ostatnią niedzielę uczestniczył w noworocznym turnieju w Pyrzycach. W turnieju uczestniczyło aż 11 drużyn co wiązało się z bardzo dużą ilością grania i zawarciem nowych znajomości. 

Nasi młodzi adepci futbolu mieli okazję zmierzyć się z dotąd nie spotykanymi rówieśnikami z innych akademii. Podczas turnieju rywalizowaliśmy z drużynami: Energetyka Gryfino, AP Sokół Pyrzyce, ISF Barlinek, Bałtyk Koszalin, Osadnik Myślibórz, Pogoń Szczecin oraz AP Błękitni Stargard. Wszystkie spotkania przebiegały w atmosferze fair play i obfitowały w piękne bramki jak i spektakularne obrony bramkarzy.

Wyniki? W czasie turnieju nie miały najmniejszego znaczenia. Najważniejsza była możliwość super zabawy i kolejna okazja do  spędzenia razem czasu jako drużyna. Ważnym odnotowania faktem jest także to, iż zagraliśmy z zespołami z poza naszego regionu, dzięki czemu mogliśmy nawiązać nowe znajomości oraz nauczyć się czegoś od nowych kolegów.

Oczywiście na turnieju nie mogło także zabraknąć naszych rodziców, którzy godną postawą fair play kibicowali nam przez cały turniej oraz wspierali naszych małych piłkarzy za co jeszcze raz im bardzo dziękujemy!

Zapraszamy także do obejrzenia naszej obszernej galerii z wyjazdu na turniej do Pyrzyc!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*