Orlik III nieudanie zakończył rundę jesienną.

22550680_1502535206506310_268895458_o
Dzisiaj tj. 15.10.2017r. w oddalonych o 27 km. Strzelcach KRAJ. rozegraliśmy mecz w ramach 5 kolejki II ligi okręgowej (grupa 4). Naszym przeciwnikiem był gospodarz Łucznik II. Niestety wracamy do Gorzowa bez zdobyczy punktowej.
Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Gospodarze ambitnie podeszli do meczu , grając zdecydowanie i bardzo agresywnie. Warciarze początkowo mieli problem w postawieniu się tak grającemu przeciwnikowi. Jednak z czasem rozkręcaliśmy się, kilka pięknych i składnych akcji na jeden , dwa kontakty naszej drużyny zaowocowały trafieniami Kuby Derdy oraz Alka Cypryniaka. W bramce jak zwykle cuda wyczyniał nasz bramkarz , a zarazem kapitan Maury Ziemski , kilkukrotnie broniąc sytuacje „1na1”.
Mimo porażki odniesionej przez naszą drużynę cieszy fakt ,że z meczu na mecz gramy co raz lepiej , szukamy się na boisku , komunikujemy i walczymy jeden za drugiego, co dla trenera jest najważniejsze!
Tworzy się drużyna , która jeszcze nie raz nas zaskoczy pozytywnie , ale też negatywnie, ważne żeby chcieli cięzko pracować i byli wspierani , a na pewno osiągniemy ogromny sukces!

ŁUCZNIK II Strzelce KRAJ. 6-4 WARTA III Gorzów WLKP.
Bramki : Derda , Cupryniak x2 , Matkowski
Skład:
Ziemski (C), Matkowski, Cupryniak, Pakuła, Trepczyński, Błachowiak, Piotrowski, Derda, Woźniak, Sobieraj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*