Orlik I wygrywa po zaciętym spotkaniu!

W dniu wczorajszym zawodnicy zespołu Orlik I rozegrali drugie ligowe spotkanie, naszym rywalem była świetnie zorganizowana drużyna Łucznika Strzelce Krajeńskie!

Dla naszego zespołu był to pierwszy poważny sprawdzian w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Brak rywalizowania z wymagającymi rywalami był bardzo widoczne szczególnie w pierwszej części spotkania, w której nasi zawodnicy byli mało skoncentrowani, przez co brakowało dokładności oraz boiskowej pewności. Na całe szczęście młodzi Warciarze obudzili się w drugiej połowie spotkania i z minuty na minutę grali coraz lepiej. Przełożyło się to na boiskową sytuację oraz wynik końcowy.

Podsumowując nie było to najlepsze spotkanie zespołu Orlik I, chłopcy przez cały mecz nie zbliżyli się do swojego optymalnego poziomu gry. Znaczącą role w tym wszystkim odegrał oczywiście zespół przyjezdnych, który postawił nam bardzo trudne warunki. Szkoda tylko, że takich spotkań jak te wczorajsze nie rozgrywamy zdecydowanie częściej, tylko raz na kilka miesięcy.

Bardzo dziękujemy drużynie Łucznika za wczorajszy mecz, był to dla nas bardzo wymagający sprawdzian!

AP Warta Gorzów 6:4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 

Bramki:
Maciej Górka
Miłosz Radoszewski
Hubert Wieleba x3

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*