Orliki Młodsze z wizytą w Deszcznie!

Warta Deszczno W środę dnia 19 grudnia, zespół Orlików Młodszych ponownie skorzystał z zaproszenia Spartaka Deszczno i miał okazję do rozegrania meczu sparingowego! Jak to wyglądało tym razem?

W środowe popołudnie zespół Orlika Młodszego punktualnie stawił się przy Hali Sportowej w Deszcznie. Po raz kolejny mamy możliwość rozegrać kontrolne spotkanie z drużyną Spartaka Deszczno. 

Zawodnicy odpowiednio zmotywowani przystąpili do boiskowych zmagań. Tego dnia każdy z nich miał konkretne cele do zrealizowania – każdy z nich wiedział po co przyjechał na sparing. Po wielu przemyślanych rozwiązaniach mieliśmy okazję obserwować piękne bramki, których tym razem nie brakowało. Zawodnicy starali się dziś zwracać szczególną uwagę na najprostsze i podstawowe zasady gry w piłkę nożną – wyjście po piłkę, szukanie wolnej przestrzeni, oraz oczywiście odważna gra 1 na 1!

Na efekty długo nie trzeba było czekać! W wyniku skupienia, komunikacji, oraz zaangażowania każdego zawodnika – gra całego zespołu wyglądała bardzo dobrze! Świadczy o tym sposób budowania ataków, zadowalająca gra w obronie, a także wiele zdobytych przez nasz zespół bramek!

Dziękujemy trenerowi oraz zawodnikom Spartaka Deszczno za ponowne zaproszenie do gry i doskonałą sportową rywalizację!

KADRA:
Kołupajło – bramkarz; Chudy; Sienkiewicz; Hynek; Wołoszyn; Słowik; Polewicz; Krawiec; Przybyłek; Krawczyk; Krzeszowski; Ralcewicz; Męclewski; Czerepowicki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*