Ostatni sprawdzian juniora starszego przed ligą

Wielki Czwartek był idealnym dniem, aby tuż przed świętami rozegrać ostatni sparing przed startującą w pierwszy weekend kwietnia ligą junior starszego. W Starym Polichnie Warta podejmowała Deltę, która no co dzień rywalizuje w klasie A. oie_esbigr5Zpz8y

Pierwsze minuty spotkania, to wyrównana walka, mimo znacznej przewagi siłowej po stronie gospodarzy. Zawziętość, wola walki oraz poprawna organizacja gry pozwoliła na neutralizowanie ataków i wyprowadzaniu kontr, których niestety nie udawało się wykończyć. Tuż przed końcem pierwszej odsłony nie ustrzegliśmy się błędu i straciliśmy pierwszą bramkę.

Straty udało się odrobić chwilę po przerwie. Radość nie trwała zbyt długo. Delta wykorzystała nieporadność naszego zespołu przy wyprowadzaniu piłki zdobywając kolejną bramkę. Na boisku pojawili się nowi zawodnicy, którym ciężko było zatrzymać atakujących seniorów.

Po dobrej pierwszej połowie, mecz przegraliśmy 6:2. Był to sprawdzian z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem, z którego możemy wyciągnąć wiele wniosków, również tych pozytywnych. Najważniejsze, że zespołowi nie zabrakło chęci gry oraz nieustępliwości. Dodatkowo przy wyeliminowaniu indywidualnych błędów i poprawie skuteczności następne mecze mogą zakończyć się sukcesem.

 

Delta Stare Polichno – Warta Gorzów 6:2 (1:0)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*