Perlik CUP – SŁUBICE

26732187_1582597541833409_1471795197_o
W niedziele 07.01.2018 nasza drużyna Orlika III wzięła udział w turnieju dla rocznika 2007  Perlik CUP w (nie) gościnnych SŁUBICACH…

Nasza drużyna w niedzielę przekonała się na własnej skórze , co w piłce nożnej (młodzieżowej) znaczy rok różnicy. Mimo chęci zwycięstwa i ogromne woli walki nie zdołaliśmy postawić się rok starszym przeciwnikom i przegrywamy wszystkie mecze. Ale co cieszy najbardziej? Żadnego meczu nie poddaliśmy bez walki!

W pierwszym meczu gramy z zespołem Pogoni Szczecin , zespół dobrze zorganizowany , fajnie grający w piłkę i dysponujący piekielnymi uderzeniami z dystansu . Nasi chłopcy odbijali się jak od ściany , ale mimo wszystko stworzyliśmy 3 fajne akcje. Przegrywamy jednak znacząco 4-0 .

W drugim meczu gramy z zespołem Steinpol Ilanki . Zespól wysoki , dobrze zgrany . Dostajemy szybko bramkę i przegrywamy 1-0 . Atakujemy na bramkę , dwie akcje sam na sam nie przynoszą nam niestety bramki i zamiast zremisować dostajemy bramkę na 2-0 na niecałą minutę do końca meczu. Przegrywamy 2-0.

W trzecim meczu gramy z drużyną FA Myślibórz. W tym meczu nie widać różnicy między chłopcami. Gramy jak równy z równym , ale niestety to nie był nasz dzień. Piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Kilka sytuacji sam na sam kończą się fiaskiem. Żeby tego było mało tracimy bramkę na 30 sek. przed końcem strzelonej bezpośrednio z autu! Czuliśmy się oszukani i bezradni , ale walczymy dalej! Przegrywamy 1-0.

W czwartym meczu gramy z drużyną LPFA Kostrzyn nad Odrą. Mecz wyrównany, brak koncentracji na samym początku meczu skutkuje szybko straconą bramką. Na szczęście nie zwiesiliśmy głów i podjeliśmy walke. Szybko odpowiadamy trafieniem Igora Woźniaka i doprowadzamy do remisu. Niestety na minute przed końcem tracimy bramkę na 2-1. Przegrywamy 2-1.

W 5 i ostatnim meczu gramy z UKS PERŁA Cybinka  , w meczu z kategorii tych bez historii. Zupełnie podłamani 4 porażkami oddaliśmy mecz bez walki. Staliśmy na boisku i to chyba najlepszy komentarz tego meczu. Przegrywamy 3-0.

Podsumowując: Zagraliśmy słaby turniej , ale fajnie ,że grając ze starszymi chłopakami w pewnych momentach potrafiliśmy zagrać jak równy z równym . Jest to dla nas cenna lekcja pokory i spory materiał do dalszej pracy. Miejmy nadzieję ,że ten kolejny kamyczek w ogródku przybliża nas do stawania się lepszymi piłkarzami i ludźmi.

WYNIKI:
WARTA 0-4 Pogoń Szczecin
WARTA 0-2 STEINPOL Ilanka Rzepin
WARTA 0-1 FA Myślibórz
WARTA 1-2 LPFA Kostrzyn
WARTA 0-3 UKS Perła Cybinka 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*