Pierwsze zwycięstwo Juniorów Młodszych w nowym roku!

20170114_140213Dziś swój inauguracyjny mecz w Zimowej Lidze w Barlinku rozegrali Juniorzy Młodsi. Ich przeciwnikiem był seniorski zespół Delty Stare Polichno.

Rozegrany na sztucznej murawie mecz od początku toczył się w środkowej strefie boiska. Jako pierwsi do sytuacji podbramkowych doszli zawodnicy z Polichna jednak brakowało skuteczności. Wynik meczu otworzyli młodzi zawodnicy Warty Gorzów za sprawą składnie wykonanego ataku szybkiego. Mimo ataków na jedną i drugą bramkę w pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Drugą odsłonę meczu lepiej zaczęła Delta wykorzystując naszą nieporadność w szeregach obronnych. Mimo straty bramki Warciarze nie poddali się i dążyli do wygranej. Nieco uśpiona defensywa Starego Polichna popełniała błędy, które udało się wykorzystać wychodząc na prowadzenie 4:1. W ostatnich minutach meczu zabrakło koncentracji czego konsekwencją były dwie łatwo stracone bramki.

Cieszy fakt wygranej oraz dobrej postawy fizycznej w konfrontacji z zespołem seniorskim. Trzeba też zwrócić uwagę na zbyt liczne przestoje oraz proste błędy, które jak najszybciej musimy zniwelować.

Warta Gorzów – Delta Stare Polichno 4:3 (1:0)
Paradowski x2
Szelkowski x2

Wartę reprezentowali: Zawodnik testowany, Chojak Mateusz, Stokop, Griganiec, Piasecki, Chojak Michał, Paradowski, Piekarski, Szelkowski, Wites, Pawlak, Sołtysiak Bartosz, Sołtysiak Daniel, Podburaczyński oraz Budzisz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*