Podsumowanie akcji „Dziś My gramy dla Ciebie”

sebastian-plakat

Klub Warta Gorzów przyłączył się do akcji, która ma na celu pomoc w powrocie na boisko Sebastiana Krawczyńskiego! Nasz były zawodnik chwilowo pauzje, lecz my wiemy, że nie potrwa to długo!

Powodem chwilowej niedyspozycji jest nowotwór złośliwy kości i chrząstki stawowej prawego uda. Sebastian broniąc barw naszej Akademii w każdym meczu dawał z siebie wszystko, teraz kolej na nas.  Wszyscy zawodnicy, zarząd oraz miłośnicy klubu chcemy wesprzeć młodego piłkarza i przekazać ważną informacje – DZIŚ GRAMY DLA CIEBIE!

Podczas ostatniego meczu domowego zarówno seniorów występujących na co dzień w klasie okręgowej, jak i juniorów młodszych w pojedynku z Zagłębiem Lubin prowadziliśmy zbiórkę charytatywną, które ma pomóc w dalszym leczeniu Warciarza. W całą akcje zaangażowana była cała nasza Akademia. Począwszy od najmłodszych, którzy intensywnie zachęcali do pomocy, kończąc na zespole seniorów. Dodatkowo w obydwu meczach podczas przerwy prowadzona była licytacja gadżetów klubowych oraz piłek z podpisami zawodników z I zespołu oraz Juniorów Młodszych występujących MLJM.

Do akcji przyłączył się również zespół przyjezdny Zagłębia Lubin, przekazując na licytację piłkę ze swoimi autografami, Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Paweł Charkiewicz pseudonim  DJ Pitchracer, Sędziowie meczu MLJM – Pan Mariusz Kupczak, Krzysztof Maciaszczyk oraz Hubert Chyba, przekazując swój ekwiwalent sędziowski na rzecz Sebastiana oraz dwaj prowadzący imprezę Pan Leszek Janowiak oraz Filip Górecki. Wszystkim tym i innym którzy włączyli się w powyższe przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy w imieniu Klubu oraz Sebastiana. Dodatkowo informujemy, iż pieniądze które zbieraliśmy do puszek zostaną przekazane rodzinie młodego Warciarza! 

 

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*