Podsumowanie sezonu – Żak I

66448977_2403745909911457_7294034068490944512_nZespół żaka I ma za sobą niezwykle ciężki i emocjonujący sezon, który obfitował w wiele nowych doświadczeń.

Młodzi Warciarze miniony sezon mogą zaliczyć do udanych, pod każdym kątem – organizacyjnie osiągneliśmy spory postęp, pod kątem typowo sportowym jesteśmy o krok do przodu .

Zaczynaliśmy rok temu w Gdyni na turnieju Arka Gdynia Cup, po tym występie zdawaliśmy sobie sprawę że idziemy w dobrym kierunku ale sporo nam brakuje do zespołów z tej górnej półki- nie poddaliśmy się i ciężko pracowaliśmy !

Nowy sezon zaczeliśmy od rozgrywek ligowych OZPN , w których szło nam nieźle choć do dominacji brakowało nam sporo, natomiast konsekwetnie próbowaliśmy grać w piłkę, stawiając na rozwój indywidualny i rozwijając kreatywność naszych zawodników, szło dobrze ale czegoś brakowało …

W zimę pracowaliśmy jeszcze więcej i ciężej i powoli nasza gra wyglądała tak jakbyśmy tego chcieli.  Wygrane turnieje halowe w Dębnie, Międzyrzeczu, Gorzowie, wysokie miejsce w turnieju w Gnieźnie dawały pewne sygnały że może być już tylko lepiej.

Rok 2019 był dla nas głównie okresem, w którym chcieliśmy uczyć się od najlepszych stąd gry z takimi zespołami jak Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin .

W rozgrywkach ligowych nasz zespół rozgrywał dobre mecze, przede wszystkim dominował w grze, nie zapominając o tym że dalej chcemy grać dużo indywidualnie ale też już powoli myślimy o innych możliwych wariantach rozgrywania swoich akcji. Taka postawa zaprocentowała wygraną w lidze.

W między czasie nasz zespół wygrał prestiżowy turniej Elite Cup we Wrocławiu i na koniec sezonu w Klubowych Mistrzostwach Polski znajdujemy się w pierwszej 8 turnieju.

Sezon 2018/2019 można podsumować tak wiele przejechanych kilometrów, sporo emocji i mnóstwo nowych doświadczeń .

Dziękujemy rodzicom za ogromne wsparcie w minionym sezonie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*