Podział punktów ze Wschową w meczu Juniorów Młodszych

20161113_102901

Niedzielna spotkanie Juniorów Młodszych z Koroną Wschowa nie wyłoniło zwycięzcy. Obie ekipy musiał zadowolić podział punktów.

Warunki panujące na terenie rywala były mocno zimowe i to głównie z nimi rywalizowały obie drużyny. Goście nastawieni na atak pozycyjny przejęli inicjatywę od pierwszych minut. Mimo zarysowującej się przewagi pierwsi drogę do bramki znaleźli gospodarze obejmując prowadzenie w 20 minucie. Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać. W 27 minucie precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Patryk Griganiec. W pierwszej połowie więcej bramek nie oglądaliśmy.

Lepiej zapoznani ze stanem murawy, przyjezdni dążyli do objęcia prowadzenia. Podobnie jak w pierwszej odsłonie udało się to gospodarzom. Coraz większa przewaga Warty przekładała się na sytuacje podbramkowe jednak brakowało wykończenia. Do remisu udało doprowadzić się za pośrednictwem dobrze wykonanego rzutu rożnego i strzału głową Wiktora Sawocha. Do końca mimo licznych okazji wynik nie uległ zmianie i ze Wschowy przywieźliśmy 1 punkt.

Korona Wschowa – Warta Gorzów 2:2 (1:1)
…………………………….Griganiec 27′,
…………………………….Sawoch 72′.

Warta: Dolinczyk – Stokop, Tondel, Sawoch, Griganiec – Wites, Paprocki (78′ Majewski), Mierzwa, Dyc – Paradowski, Pawlak.

Rezerwowi: Podsiadło, Wiśniewski, Wojczal.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*