Porażka w barażu o CLJ U15

23621497_1769096093391407_7900381036239432234_n Ostatniego dnia listopada o godzinie 13.00 został rozegrany drugi mecz barażowy o awans do CLJ U15, pomiędzy Wartą Gorzów a Miedzią Legnica. Po pierwszym meczu w Legnicy w którym uzyskaliśmy wynik bezbramkowy, nastawienie przedmeczowe było umiarkowanie optymistyczne. Mecz był rozgrywany na bardzo ciężkim boisku, na którym zawodnicy mieli problemy z utrzymaniem równowagi. Od początku spotykania, kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, dając rozgrywać piłkę zawodnikom z Legnicy  ale nie dopuszczając ich pod Nasze pole karne,  a sami po odbiorze piłki w środkowej strefie wyprowadzaliśmy atak szybki. Od dwudziestej minuty zarysowała się  przewaga zespołu gości, którzy zaczęli sobie stwarzać sytuacje bramkowe. W końcówce pierwszej połowy straciliśmy bramkę w zamieszaniu podbramkowym.

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo zmobilizowani i dążyliśmy do zdobycia wyrównującej bramki. Udało się to po akcji Smacki – Reszka, którą wykończył  ten ostatni. Od tego momentu brakowało nam tylko jednej do spełniania marzeń. Jednak to zespól Miedzi strzelił tego upragnionego gola. W tym momencie musielibyśmy strzelić jeszcze dwie bramki. W chłopcach została zachwiana wiara w sukces, głowy zostały spuszczone, a zawodnicy Miedzi strzelili nam kolejne bramki.

Wynik nie oddaje przebiegu spotkanie, długimi fragmentami byliśmy równorzędnym zespołem, jednak detale zadecydowały o Naszej porażce.

Na podsumowania rundy jeszcze przyjdzie czas, jednak za pracę w tym czasie należą się zawodnikom ogromne brawa i gratulacje.  Nie podajemy się i będziemy walczyć dalej o nasze Marzenia.

Warta Gorzów – Miedź Legnica 1-5 (0-1) bramka: Reszka

Warta: Łodziato (Tecław) – Stondzik, Barański, Kaczmarek (Wiśniewski), Sztuba (Wróblewski) – Zdzichowski, Bujak, Smacki (Szyliński), Zieliński (Wawrzyniak), Szulc (Jurkiewicz) – Reszka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*