Pierwsze emocje za nami!

DSC_0536

 

Na ostatnim treningu nasza grupa Skrzatów wzięła udział w swojej pierwszej w życiu edycji Talentiady. Dla wszystkich zawodników była to możliwość rywalizacji z kolegami z drużyny o I Puchar Talentiady a przede wszystkim czas super zabawy. Po zapoznaniu się z zasadami turnieju ruszliśmy do walki o puchar!

Podczas rozgrywek u chłopców można było zauważyć chęć zwycięstwa, ale nie zapominali o tak ważnych aspektach jak gra fair play i zabawa. Mecze obfitowały w piękne bramki, znakomite obrony czy składne akcje, które najbardziej cieszą. Nie brakowało także emocji w naszych spotkaniach, wiele bramek zostało zdobytych dokładnie w ostatnich sekundach meczu! Rywalizacja o puchar trwała do ostatniego spotkania i to ostatnie mecze wyłoniły pierwszego zdobywcę naszego pucharu. Najlepszy okazał się Kubuś Cierach, ale bardzo blisko byli także Szymek Wieczorek i Piotruś Łażewski. Na samym finiszu turnieju szansę na zwycięstwo stracili Michał Kędzierski i Piotrek Grams, ale chłopcom należą się brawa za super postawę przez cały turniej.

Za miesiąc wracamy z następną edycją Talentiady i jesteśmy pewni, że Kubuś łatwo pucharu nie odda, ale koledzy nie odpuszczą i będą walczyć do końca przy tym świetnie się bawiąc!

TOP 5 – I TALENTIADY

1. Kubuś Cierach 105pkt,

2. Szymek Wieczorek 94pkt,

3. Piotruś Łażewski 91pkt,

4.  Piotrek Grams 89pkt,

5. Michał Kędzierski 83pkt.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*