Rozpoczynamy granie o punkty!

20180923_151021Rozgrywki ligowe wśród większości grup już od dawno trwają ligowe rozpoczęła również grupa Orlik III, która w miniony weekend wybrała się do Witnicy, by rozegrać tam turniej!

W niedzielę (tj. 23.09.2018r.) o godzinie 13:00 nasze Orliki udały się do Witnicy, by tam zainaugurować rozgrywki ligowe! To wyjątkowe wydarzenie dla naszych młodych reprezentantów, ponieważ to pierwszy turniej ligowy w kategorii „ORLIK”!

Pierwsza konfrontacja z zawodnikami w wyższej kategorii wiekowej wyglądała obiecująco – chłopcy ambitnie podeszli to zadania.  Ogromne zaangażowanie – tymi słowami można najtrafniej określić debiut Młodych Warciarzy. Strzelamy pierwszą bramkę w  turnieju pomimo trudnych warunków jakie postawili boiskowi rywale. Ostatecznie turniej kończymy trzema porażkami i jednym remisem co daje nam jeden – jednak bardzo ważny i ciężko wywalczony punkcik.

Podsumowując cały turniej, można stwierdzić, że w jakimś stopniu chłopcy zaczynają rozumieć nowe ustawieniem oraz ich całkiem nowe zadania na poszczególnych pozycjach.

Wyciągamy wnioski, pracujemy dalej, bo to dopiero początek zmagań ligowych!

KADRA:
Kołupajło, Polewicz, Chudy, Sienkiewicz, Hynek, Broszko, Słowik, Przybyłek, Wołoszyn

Nasze rezultaty:

Warta Gorzów – Junior CASADA  I Różanki   0:3
Warta Gorzów  – Czarni Witnica  1:3
Warta Gorzów – Junior CASADA  II Różanki  0:0
Warta Gorzów – Iskra Janczewo  0:4

IMG_20180923_142725 20180923_151021

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*