Sparingowo poza ligą!

kopia stalW środę 15 maja, zawodnicy z zespołu ORLIK III mieli okazje po raz kolejny zmierzyć się z kolegami ze Stali Gorzów. Było to już nasze trzecie spotkanie i jak każde poprzednie okazało się bardzo cenną lekcją!

Świetną okazję do gry po raz kolejny otrzymali nasi zawodnicy – to już trzecia konfrontacja z zespołem Stali Gorzów i wszystko wskazuje na to, że nie ostatnia! Tym razem sparing rozegraliśmy w formie trójmeczu – zaproszenie otrzymali również zawodnicy zespołu ORLIK II naszej Akademii Piłkarskiej!

Pojedynki rozgrywały się na trzech ustawionych równolegle do siebie boiskach, co pozwoliło rozegrać trzy spotkania w tym samym czasie. Każdy miał okazję spędzić bardzo dużo minut na boisku. W czasie trwania spotkań padło bardzo dużo bramek – co najważniejsze często nie były one dziełem przypadku.

Nabyte umiejętności przekładają się po raz kolejny na wygrane pojedynki 1×1, a dobre decyzje na odpowiedzialną grę całego zespołu. Zbieramy kolejne cenne doświadczenie i wracamy do pracy! Już w najbliższy poniedziałek kolejny Turniej Ligowy „Bez presji wyniku”

Dziękujemy kolegom za wspólną grę!

Do zobaczenia na boisku!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*