Sparingowo po rundzie wiosennej!

20180611_1808144Po rozgrywkach ligowych emocje delikatnie opadły. „Warciarskie” Żaki nie potrafią jednak wytrzymać bez rywalizacji. Teraz czas na kolejne przygotowania, ale także gry kontrolne!

Trening czyni mistrza, tak głosi powiedzenie. Jesteśmy jednak otwarci na przeróżne formy treningu, w tym kontrolne spotkania sparingowe! Drużyna Żaków w ramach poniedziałkowego treningu wybrała się na Stadion Żużlowy, by rozegrać tam mecz sparingowy z drużyną rówieśników z AP Stal Gorzów! 

Frekwencja dopisała, zawodnicy rywalizowali ze sobą jak równy z równym. Ogromna ilość sytuacji podbramkowych z jednej jak i drugiej strony zwiastowała wspaniałe zawody, a dobre interwencje obrońców i parada bramkarzy, nie pozwoliły uzyskać dużej przewagi bramkowej żadnej z drużyn. Jednak najważniejsze nie były bramki, lecz sposób w jaki chłopcy je wypracowują.

Jesteśmy już po sezonie, a każda gra kontrolna – konfrontacja z innym zespołem pozwala na zaobserwowanie, które elementy należy poprawić u każdego z zawodników indywidualnie. Ze stadionu Stali wracamy z dużym bagażem doświadczenia i wspomnieniami, które motywują do dalszej pracy!

Dziękujemy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów za zaproszenie -możliwość rozegrania spotkania! Do zobaczenia na boisku!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*