Świąteczna edycja Talentiady!

DSC03780

W ostatnim czasie nasza grupa „Skrzatów”, po raz kolejny rywalizowała w III już edycji Talentiady. Dla naszych młodych zawodników była to kolejna możliwość świetnej zabawy w czasie treningu oraz rywalizowanie o wielki puchar!

Po szybkim przypomnieniu zasad, ruszyliśmy do walki o te wyjątkowe trofeum. Spotkania jak zawsze stały na wysokim poziomie dzięki czemu byliśmy świadkami na prawdę wyjątkowych meczy. Ważnym odnotowania faktem jest to, że młodzi warciarze praktycznie sami pilnowali zasad w czasie spotkań oraz po raz pierwszy sami starali się liczyć sobie punkty.

 Rywalizacja o puchar trwała do ostatniego spotkania i to ostatnie mecze wyłoniły zdobywcę naszego pucharu. Najlepszy  tym razem okazał się Szymek Wieczorek,  który dwie poprzednie edycje zakończył na drugim miejscu, a więc do trzech razy sztuka. Drugie miejsce ze stratą zaledwie dwóch punktów zajął debiutant Wiktor Woźniak. Na najniższym stopniu podium znalazła się jedyna dziewczynka w naszej grupie, czyli Lenka Musielak. Na samym finiszu turnieju szansę na zwycięstwo stracili Kubuś Cierach i Piotrek Bobrowicz, ale chłopcom należą się brawa za super postawę przez cały turniej.

Za miesiąc wracamy z następną edycją Talentiady i jesteśmy pewni, że znów będziemy świadkami wielkich emocji. Szymek, który w końcu osiągnął swój cel na pewno łatwo nie odpuści a reszta chłopców także ma chrapkę na zdobycie pucharu!

TOP 5 – III TALENTIADY

1.Szymek Wieczorek 120pkt,

2. Wiktor Woźniak 118pkt,

3. Lenka Musielak 100pkt,

4. Kubuś Cierach 99pkt,

5. Piotrek Bobrowicz 96pkt.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z III edycji walki o puchar Talentiady.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*