Szczecińska Liga Mistrzów – Finały

Bez tytułu
W niedzielę 04.02.2018 nasza drużyna Orlika III wzięła udział w finałach Szczecińskiej Ligi Mistrzów. Niestety na własne życzenie nie graliśmy w turnieju finałowym , a jedynie o miejsca 7-12 w Lidze Europy.
W turnieju pocieszenia nasza drużyna pokazała się z naprawdę dobrej strony. Wygrywając 5 meczów i tracąc tylko jedną bramkę. Graliśmy bardzo dobrze w piłkę i naprawdę tym bardziej szkoda ,że remisując i przegrywając z ostatnimi drużynami podczas fazy eliminacyjnej nie zagraliśmy w turnieju głównym o bilety na mecz Polska – Chile.

W pierwszym meczu nasza drużyna Juventusu grała z drużyną FC Barcelony ( dziewczynki ze Szczecina) wygrywamy pewnie to spotkanie 3-0.

W drugim meczu rywalizujemy z drużyną Manchester United (Football Factory). Po raz kolejny pokazujemy charakter, a przede wszystkim dobrą grę. Dużo uderzeń na bramkę , kilka składnych akcji i wygrywamy to spotkanie 3-0.

W trzecim spotkaniu gramy z drużyną Bayern Monachium. Jedyna drużyna , która stawiła nam czynny opór. Mecz wyrównany , cios za cios. Ale ostatecznie nasza drużyna pokonała gości ,ze Szczecina 2-1.

W czwartym spotkaniu gramy z drużyną Manchester CITY ( Akademia Fair Play) . Wynik 7-0 Mówi sam za siebie. Kiedyś wpadł do głowy taki cytat ” Dla rozwoju dziecka lepiej przegrać 1-0 niż wygrać 10-0″ I dlatego tym bardziej boli to ,że nie graliśmy w turnieju głównym o 13.

W ostatnim meczu gramy z drużyną Borusii Dortmund. Mecz znowu bez historii od początku pod nasze dyktando. Cieszy to ,że konsekwetnie realizujemy założenia i mimo trudności przeciwnika chcemy cały czas grać tak samo. Wygrywamy 3-0.

Podsumowując wygrywamy 5 spotkań i z bilansem 16-1 zajmujemy 7 miejsce. Miejmy nadzieję ,że wyciągniemy pozytywne wnioski i już za rok będziemy mogli wziąć udział ponownie w tym świetnie zorganizowanym turnieju przez byłego piłkarza ekstraklasowej Arki Gdynia oraz Pogoni Szczecin Bartosza Ławę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*