Trampkarz I przywozi ze Zbąszynka 3 punkty!

20180915_154929Sezon ligi wojewódzkiej w pełni. Ostatnim przeciwnikiem przed rundą rewanżową był ZAP Zbąszynek

Początku spotkania nie zaliczymy do udanych. Dwa proste błędy spowodowały, że szybko przegrywaliśmy 2:0. Mimo to nie poddaliśmy się i jeszcze z większym zaangażowaniem dążyliśmy do odrobienia strat. Liczne sytuacje podbramkowe udało się wykorzystać. Najpierw drogę do bramki znalazł Wiktor Pawlak, a do wyrównania doprowadził Dominik Hlebik. Dzięki temu do przerwy straty zostały odrobione.

Podczas przerwy widać było wśród zawodników, że chcą już wrócić na boisko i walczyć o zwycięstwo. Po niespełna godzinie gry wyszliśmy na prowadzenie, a dwie minuty później było już 4:2! Od tego momentu naszym zadaniem było uspokoić grę. Wykonaliśmy rotację w składzie i staraliśmy się jak najdłużej utrzymać przy piłce. Nieco nerwowości w końcówce wprowadził gol przeciwników z rzutu karnego, ale nie pozwoliliśmy sobie wyrwać zwycięstwa i do Gorzowa wróciliśmy z 3 punktami!

ZAP Zbąszynek – Warta Gorzów 3:4 (2:2)
……………………….Pawlak 20′, 55′
……………………….Hlebik 22′
……………………….Bramka samobójcza 57′

Warta: Kulczyk – Wróblewski, Ksiądz, Górka, Szengart – Orłowski (71′ Lewandowski), Wawrzyniak (75′ Durda Dawid), Szmagalski (64′ Wesołowski), Pawlak – Hlebik (48′ Tecław), Januchowski (78′ Maludy).

Rezerwowi: Durda Ksawery.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*