Trampkarz I. Wgrana w derbach

21397141_1818052514886622_1164669433_nW zaległym meczu I kolejki ligi wojewódzkiej trampkarzy, zespół Warty Gorzów podejmował lokalnego rywala Stilon Gorzów.    Mecz był dużym wydarzeniem dla występujących w nim zawodników. Jedna i druga strona włożyła w grę dużo walki i zaangażowania. Od początku Nasz zespół starał się zdominować przeciwnika, który odgryzał się groźnymi kontratakami. W pierwszej połowie żadnej z stron nie udało się strzelić bramki. Drugą odsłonę zaczęliśmy od strzelenia upragnionej bramki, po błędzie obrany i bramkarza przeciwnika piłkę do pustej bramki skierował Hubert Kwiatek. Po bramce Stilon zaatakował mocniej, rozluźniając szyki obronne. W tym fragmencie gry mieliśmy trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem w tym jedną wykorzystaną przez Jakuba Kaczmarka po akcji Jakuba Reszki . Pięć minut przed końcem meczu przy mocno padającym deszczu straciliśmy bramkę z rzutu wolnego i do końca meczu trwała zażarta walka o końcowy wynik. Korzystny rezultat utrzymaliśmy do końcowego gwizdka pana sędziego.

Mecz jak na spotkanie trampkarzy w lubuskiej lidze wojewódzkiej był bardzo dobrym widowiskiem, szybkie temp wiele sytuacji podbramkowych i przede wszystkim próba gry piłką przez obie drużyny daje doby prognostyk na przyszłość.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 2-1 (0-0)bramki: Kwiatek, Kaczmarek

Warta Gorzów: Łodziato-Stondzik, Zieliński, Barański, Wróblewski – Zdzichowski, Bujak, Smacki, Szulc, Szyliński – Reszka (Wawrzyniak, Kwiatek, Jurkiewicz, Hachuła, Przybysz, Kwiatek, Kaczmarek, Tecław).

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*