Warta Gorzów wygrała ligę wojewódzką juniorów C1

22815543_1762036584097358_5553841600364153137_nTrzynasta kolejka spotkań ligi wojewódzkiej trampkarzy wyłoniła zwycięzce.

Nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe w Zielonej Górze z Falubazem II. W niesprzyjających warunkach atmosferycznych, zawodnicy mieli za zadanie wygrać spotkanie, zdominować przeciwnika i nie rozchorować się po meczu. Dwa pierwsze założenia udało się zrealizować, z trzecim zobaczymy.

Pierwszą bramkę zdobyła Filip Szulc, drugą dołożył tuż przed przerwą Jakub Reszka. Trzecia bramka była autorstwa Mateusza Pokoniecznego. Wynik ten zapewnił drużynie Warty zwycięstwo w lidze wojewódzkiej na dwie kolejki przed końcem i udział w barażu o Centralną Ligę Juniorów C1.

Przeciwnikiem Naszym w barażu będzie Miedź Legnica, która w ostatnią sobotę w meczu na szczycie pokonała Chrobrego Głogów i jest bliska zwycięstwa w dolnośląskiej lidze wojewódzkiej trampkarzy (mecz ten był obserwowany przez sztab szkoleniowy Warty)

W najbliższym tygodniu zagramy jeszcze z Progresem Gorzów we wtorek o 15.00 i Lubuszaninem Drezdenko w niedzielę o 12.00

Falubaz II Zielona Góra – Warta Gorzów Wlkp. 0-3 (0-2) bramki: Szulc, Reszka, Pokonieczny

Warta Gorzów: Łodziato (Tecław) – Stondzik, Barański, Kczmarek, Sztuba – Zdzichowski (Przybysz), Bujak, Smacki (Szyliński), Zieliński (Wawrzyniak), Szulc – Reszka (Pokonieczny)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*