Trampkarz I. Zwycięstwo na Olimpijskiej

22140754_1752412225059794_9219866537547040269_nZawodnicy grupy trampkarz I rozpoczęli rundę rewanżową w lidze wojewódzkiej. 

W Gorzowie na stadionie przy ulicy Olimpijskiej gdzie gospodarzem był Stilon. Mecz od początku był pod kontrolą zespołu Warty. Pierwsze zagrożenie było po rzucie wolny i strzale Maćka Zielińskiego w słupek, kolejne sytuacje mieli Jakub Reszka i Damian Przybysz. Bramkę Warciarze zdobyli po centro-strzale Kamila Stondzika i błędzie bramkarza miejscowych. Do przerwy wynik mógł podwyższyć jeszcze Konrad Smacki. 

Po przerwie gospodarze natarli mocniej z wiarą w odwrócenie losów spotkania, czego efektem były dwa bardzo groźne rzuty rożne. Z biegiem czasu przewaga Warty była coraz większa i co chwilę dochodziło do sytuacji bramkowych, piłka jednak nie wpadła do bramki. Druga bramka wpadła po rzucie wolnym pośrednim i strzale Konrada Smackiego. 

Zwycięstwo w pełni zasłużone osiągnięte mimo wielu kontuzji i chorób w zespole. Słowa uznania należą się Wszystkim zawodnikom a w szczególności Szymonowi Zdzichowskiem, Ksaweremu Jurkiewiczowie i Adrianowi Bujakowi którzy mimo przeciwności losu (kontuzji, chorób) byli z Drużyną i wspierali Ją swoją grą.

Stilon Gorzów – Warta Gorzów 0-2 (0-1) bramki: Stondzik, Smacki.

Warta Gorzów: Łodziato-Stondzik, Barański, Zieliński, Sztuba – Zdzichowski, Bujak, Smacki, Wawrzyniak (Szyliński), Przybysz – Reszka, Jurkiewicz, Tecław.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*