Druga drużyna trampkarza podejmowała u siebie lidera!

IMG_1302Druga drużyna trampkarza podejmowała u siebie lidera z Witnicy. W pierwszym meczu zespół Czarnych Browar pokonał Wartę 4:1, a jak było tym razem?

Drużyna Warty II podeszła do spotkania dość ostrożnie, wiedząc jak groźnym przeciwnikiem jest zespół z Witnicy. Początek spotkania jest dość spokojny, obie ekipy nie są chętne do gry ofensywnej. Pierwszy sygnał do ataku daje ekipa przyjezdnych, która raz po raz stara się wykorzystać Nasze błędy przy wyprowadzaniu piłki ze strefy obronnej. Mądrze się bronimy ale dość głupio tracimy piłkę przez Naszą chaotyczną grę. Jak na lidera przystało, był dominującą drużyną na boisku, ale Junior C2 potrafił odpowiedzieć akcjami po których mogła paść bramka.

Druga połowa to walka obu zespołów, jedni jak i drudzy popełniają masę błędów przez co tworzą się liczne okazje do objęcia prowadzenia. Piłkarze obu ekip tego dnia, nie mieli szczęścia do wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie. Warta dzieli się punktami z Czarnymi Browar. W tabeli pozostaje status quo, Czarni prowadzą na tą chwilę, przed zespołem Międzyrzecza (będziemy się mierzyć z nimi już w najbliższą niedzielę o 12:00), a zespół Warty zajmuje 3. miejsce.

AP Warta Gorzów 0:0 Czarni Browar Witnica

Skład:

Tecław(Jarzynka), Kujawa, Wiśniewski, Matysik, Bałbaczyński, Wróblewski, Jurkiewicz, Czarnecki, Maludy(Śmielak), Kropidłowski, Niebieszczański(Dziubiński)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*