Trampkarz II postraszył lidera

IMG_20170520_152120 Drużyna Warty II rozegrała kolejny mecz I ligi okręgowej na boisku lidera UKS Dwójki Kostrzyn.Nasza drużyna złożona jest zawodników rok i dwa młodszych od większości swoich rywali i różnicę tą widać przede wszystkim w sferze fizycznej. Zespół UKS to lider naszej grupy, który w dotychczasowych sześciu meczach zgromadził komplet punktów.  Od początku spotkania mocno postawiliśmy się liderowi, mecz w początkowej fazie był enuncjacyjnym widowiskiem akcje szybko przenosiły się z pod jednej brami pod drugą. Dobrze prezentowaliśmy się w defensywie i śmiało atakowaliśmy. Po przerwie zawodnicy Dwójki zdobyli bramkę po rzucie rożnym, zmusiło to Nas do jeszcze śmielszych ataków a jednocześnie  nażarliśmy się na kontrataki przeciwnika. W ostatniej minucie czasu gry tracimy drugą bramkę po idealnie wykonanym rzucie wolnym z dwudziestu metrów  w okienko bramki. Zrezygnowani tracimy jeszcze trzecią bramkę w doliczonym czasie gry.

Przez długi czas pokazywaliśmy ciekawy kombinacyjny futbol i byliśmy równorzędnym rywalem na boisku lidera. Z porażki tej wyciągniemy odpowiednie wnioski i będziemy pracować dalej.

UKS Dwójka Kostrzyn – Warta II Gorzów Wlkp. 3-0 (0-0)

Łodziato – Wawrzyniak (Czebieniak), Wiśniewski, Kaczmarek, Sztuba (Hachuła) – Skiba, Gnietko, Barański (Świderski), Szulc (Szyliński), Przybysz – Reszka

Tecław, Krawiec, Wałkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*