Trampkarze rozpoczęli okres przygotowawczy!

received_232826124038467Na półmetku wakacji do treningów wróciła cała grupa Trampkarzy. Przygotowania zaczęliśmy od gry wewnętrznej, po to aby dzień później przystąpić do pierwszego test meczu.

Pierwsze zajęcia miały na celu wstępne określenie potencjału zawodników pod kątem podzielenia ich na zespół wiodący oraz bezpośrednie zaplecze. Faktem godnym odnotowania była frekwencja, która stała na zadowalającym poziomie.

Następnego dnia odbyliśmy sparing z zespołem Piasta Karnin. Mimo dobrego początku i prowadzenia 2:0 nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie, co wykorzystał przeciwnik i ustalił wynik spotkania na 2:1. Oczywiście na tym etapie przygotowań rezultat jest najmniej istotny i nie przywiązujemy do niego większej wagi. Pierwszy tego typu sprawdzian przed nadchodzącym sezonem przedstawił co może być naszą mocną stroną, a nad czym będziemy musieli jeszcze sporo popracować.

Piast Karnin – Warta Gorzów 1:2

W drużynie Warty wystąpili: Hlebik, Hreczuk, Pawlak Aleksander, Pawlak Wiktor, Rydzowski, Górka, Januchowski, Ksiądz, Orłowski, Wesołowski, Lewandowski, Durda, Kulczyk, Wawrzyniak, Tecław.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*