Trwa nabór do piłkarskiej klasy sportowej w VI LO dla chłopców urodzonych w 2000r

IMG_0800

Informujemy, że cały czas trwa nabór do I klasy Liceum w VI LO w ZSTiO dla wszystkich zawodników z rocznika 2000r.

Pomysł utworzenia piłkarskiej klasy dla „Warciarzy” powstał rok temu i już w dniu dzisiejszym można powiedzieć, że odniósł duży sukces.

Wszyscy zawodnicy trenują codziennie w ramach planu lekcji a w weekendy rozgrywają mecze w barwach Klubu Warta Gorzów Wlkp.  Nad ich rozwojem czuwa wyselekcjonowana grupa trenerów a chłopcy mają stworzone idealne warunki do treningów. Ubiegły rok przyniósł wielki sukces w postaci awansu zawodników z rocznika 1999 do Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych, w których to uczniowie rywalizują z takimi markami jak Ruch Chorzów, Górnik Zabrze czy Zagłębie Lubin.

Klasa piłkarska to nie tylko treningi i nauka. Klub i szkoła zadbali też o przyszłość zawodników, którzy mają możliwość w trakcie  trzyletniej nauki zdobyć federacyjne uprawnienia trenerskie na poziomie UEFA C. Więcej o innowacyjnym projekcie klubu TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konsultacje selekcyjne które odbędą się 18 maja o godz. 18:30 w hali ZSTiO przy ul. Czereśniowej 4e. Swoje przybycie należy potwierdzić u trenera odpowiedzialnego za nabór pod nr tel 606694504.

Serdecznie zapraszamy do nauki w VI LO oraz rozwijania swoich piłkarskich pasji w najlepszych w okolicy warunkach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*