Trzy starcia w tydzień

43293090_324084865022787_3539916177121738752_nOstatni tydzień był bardzo intensywny dla naszej drużyny Orlika I. Przez siedem dni młodzi Warciarze rozegrali trzy ligowe spotkania.

Pierwszym starciem był wyjazd do Międzyrzecza na mecz z miejscowym Orłem. Spotkanie było pod całkowitą kontrolą Warciarzy, którzy zdominowali przeciwnika praktycznie nie schodząc z jego połowy. Wiele wygranych pojedynków jeden na jeden oraz bardzo duża ilość skonstruowanych akcji była domeną Warciarzy w tym meczu.

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ – WARTA GORZÓW 2:11

BRAMKI: Woźniak x5, Błachowiak x3, Derda, Cupryniak, Ufir x1

SKŁAD: Ziemski – Szmagalski, Pakuła – Derda, Cupryniak, Ufir – Woźniak

Błachowiak, Piotrowski

Drugie ligowe starcie odbyło się w Wawrowie z Chemikiem Gorzów. Spotkanie było bardzo zacięte i obfitowało w wiele emocji piłkarskich. Warciarze także w tym meczu dominowali nad przeciwnikiem w początkowej fazie meczu, niestety z biegiem czasu oraz wzrastającym zmęczeniem spowodowanym tempem spotkania Warciarze tracili swą wysoką jakość. Mecz zakończył się wygraną gości, mimo wszystko nasza gra napawała optymizmem na przyszłość.

WARTA GORZÓW – CHEMIK GORZÓW 3:4

BRAMKI: Woźniak, Błachowiak, Cupryniak x1

SKŁAD: Ziemski – Szmagalski, Pakuła – Piotrowski, Cupryniak, Błachowiak – Woźniak

Ufir

Ostatni ligowy mecz rozegraliśmy w Kostrzynie nad Odrą z miejscową Celulozą. Spotkanie to nie wyszło naszym Orlikom. Graliśmy zbyt ospale, byliśmy spóźnienie oraz wolniejsi od naszych rywali, którzy prowadzili grę w tym spotkaniu. Mamy nadzieję, że taki mecz, będzie dobrym elementem do wyciągnięcia wniosków oraz do nauki na przyszłość.

UKS CELULOZA KOSTRZYN N/O – WARTA GORZÓW 12:2

BRAMKI: Woźniak x2

SKŁAD: Ziemski – Szmagalski, Cupryniak – Błachowiak, Pakuła, Derda – Woźniak

Sawicki, Ufir

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*