Udany początek ligi przez Juniora C2!

IMG_1065    Drużyna Trampkarza II pokonuje u siebie Spartaka Deszczno!

W niedzielę 3.09.2017r zespół Warty Gorzów podejmował drużynę Spartaka Deszczno. Mecz zapowiadał się interesująco ze względu na to, iż zawodnicy, którzy zagrali w obu drużynach, występowali w minionym roku w kategorii młodzik. Dla większości zawodników było to nowe doświadczenie.

Mimo wygranej zespół z Deszczna postawił twarde warunki. To Spartak mógł prowadzić dość szybko po błędzie naszej obrony lecz to, Warta wyprowadza dobrą akcje, gdzie ładnie „zabiera” się z piłką Tomasz Czarnecki, wpada w pole karne i idealnym strzałem pokonuje bramkarza gości. Z każdą udaną akcją Warta się napędza i pragnie podwyższyć wynik ale zawsze czegoś brakuje, a to dobrego wykończenia akcji, a to dogrania do kolegi który jest lepiej ustawiony, a to spalone, na których zostawali nasi gracze. Gdy wszyscy myśleli, że I połowa skończy się jednobramkowym prowadzeniem, obrońca Warty Gorzów, wygrywa pojedynek o piłkę z zawodnikiem Spartaka, wpada w pole karne i podaje do Tomasza Czarneckiego, któremu nie pozostaje jak nic innego aby dołożyć stopę i skierować piłkę do pustej bramki.

Druga połowa to walka w środkowej strefie boiska, gdzie gra była przerywana często faulami w obu ekipach. Odnotować można tylko, że Spartak strzela bramkę po dość problematycznym rzucie karnym, a dwie bramki dla Warciarzy dołożył Damian Grygier.

W następnej kolejce gramy na wyjeździe, na dość trudnym terenie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Stilonu II.

Zapraszamy!

Warta Gorzów – Spartak Deszczno 4:1

Skład:

Jarzynka – Czebieniak, Wiśniewski, Kaczmarek, Pawlak, Pokonieczny, Przybysz, Śmielak, Czarnecki, Niebieszczański, Grygier

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*