Udany wyjazd Juniorów Młodszych do Wschowy!

20170610_144333Ostatnie wyjazdowe spotkanie Juniorzy Młodsi rozegrali z Koroną Wschowa. Mimo dalekiego wyjazdu 3 punkty wróciły do Gorzowa.

Goście przystępowali do tego spotkania w roli faworyta jednak pamiętali, że Wschowa nie jest najłatwiejszym terenem do odnoszenia zwycięstw. Podobnie było też tym razem. Od początku Gorzowianie starali się narzucić swoje warunki jednak poprawnie zorganizowani gospodarze bronili dostępu do własnej bramki. Jako jedyny w pierwszej połowie piłkę w siatce umieścił Karol Mierzwa strzałem z dystansu.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę spotkania nieco więcej na połowie przeciwnika starali się przebywać zawodnicy Korony. Warciarze nie pozwolili jednak na zbyt wiele miejscowym i kontrolowali przebieg meczu. Pod koniec zawodów kropkę nad „i” postawił Mikołaj Tondel, wykorzystując precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Korona Wschowa – Warta Gorzów 0:2 (0:1)
……………………………27′ Mierzwa,
……………………………74′ Tondel

Warta: Dolińczyk – Stokop (60′ Paradowski Mateusz), Tondel, Sawoch, Żak (75′ Gnietko) – Griganiec, Kowalski Przemysław, Madyda (75′ Budzisz), Kowalski Adam – Mierzwa, Paradowski Adrian.

Rezerwowi: Wójcik , Dyc.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*