Ważne spotkanie Trampkarz I z TS Przylep

PrzylepRunda wiosenna w lidze wojewódzkiej zmierza ku końcowi. Istotne spotkanie dla losów tabeli rozegrali Warciarze z TS Przylep na własnym terenie.

Mimo niekorzystnego rezultatu w pierwszy pojedynku gospodarze wierzyli, że stać ich na pokonanie rówieśników z Przylepu.  Od początku lekką przewagę w posiadaniu piłki odnotowali bordowo-granatowi. Mimo tego to goście dwukrotnie wykorzystali indywidualne błędy w szeregach defensywnych gorzowian i objęli prowadzenie 2:0. Podrażniona ambicja Warciarzy zmotywowała ich do jeszcze cięższe pracy na boisku co zaawocowalo bramką kontaktową na 2:1.

Po przerwie wiedzieliśmy, że musimy zagrać skoncentrowani w obronie oraz skuteczniej w ataku. Stwarzaliśmy  kolejne dogodne sytuacje jednak wynik nie ulegał zmianie. Przyjezdni ograniczyli się do wprowadzania kontr ataków, które nie zagrazały utracie bramki. Na niespełna 5 min. do końca strzeliliśmy wyrównującego gola i niestety zabrakło już czasu, aby powalczyć o pełną pulę. Końcówka spotkania to również niesportowe zachowanie Wiktora Pawlaka, który w konsekwencji dwóch żółtych kartek opuścił boisko przed końcem meczu.

Faktem godnym odnotowania jest debiut w zespole trampkarza Aleksandra Raczkowskiego oraz Piotra Kucharskiego. Chłopcy swoją postawą w zespole młodzika zapracowali, na powołanie do starszej kategorii oraz pierwszy występ. Gratulujemy!

Warta Gorzów – TS Przylep 2:2 (1:2)
34′ Orłowski
78′ Szengart

Warta: Kulczyk – Wróblewski (55′ Kucharski), Ksiądz, Górka, Szengart – Orłowski, Wawrzyniak, Tecław, Pawlak – Maludy (46′ Januchowski), Szmagalski (65′ Raczkowski).

Rezerwowi: Durda Ksawery, Wróblewski, Hlebik.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*