WIELKIE PODSUMOWANIE 2019 ROKU!

7 grudnia, tradycyjnie jak co roku, odbędzie się uroczysta Gala i Bal Warciarski, na którym Klub podsumuje swoją całoroczną działalność. W tym roku pierwsze z wcześniej wspomnianych wydarzeń – czyli Gala, odbędzie się na Auli AWF przy ulicy Estkowskiego, zaś wieczorową porą wszyscy zainteresowani będą mogli bawić się na wielkim Balu, na którym wystąpi legenda Polskiej sceny muzycznej – Michał Wiśniewski! 

WARCIARSKA GALA SPORTU – 7 GRUDNIA (16:00-18:00)
AULA AWF – UL. ESTKOWSKIEGO 13

W podsumowaniu planujemy podziękować za wsparcie włodarzom Miasta, przyjaciołom klubu, a także zawodnikom i Trenerom. Zostanie również streszczona całoroczna praca klubu oraz przedstawione zostaną plany na przyszłość. Na Gali dojdzie również do prezentacji zespołów sekcji piłkarskiej oraz cheerleaders. Jednym z kluczowych momentów Gali będzie prezentacja krótkiego filmu z wyraźnym przekazem.

WARCIARSKI BAL SPORTU – 7 GRUDNIA (21:00)
MOTELIK LORD – UL. KOSTRZYŃSKA 61A

Wieczorową porą odbędzie się huczny Bal, w którym mogą wziąć wszyscy zainteresowani po wcześniejszym zakupieniu biletów. Oprócz prawdziwego hitu – czyli występu Michała Wiśniewskiego, osoby które wezmą udział w imprezie mogą liczyć na fantastyczną oprawę muzyczną oraz prawdziwie wykwintne menu. Gwarantujemy wspaniałą, niezapomnianą zabawę do białego rana!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*