Wracamy do ligi!

20180519_102310(1)Ten tydzień był wyjątkowo pracowity dla zespołu Żaka III. Mimo tego chłopcy sprostali wyzwaniom i zapewnili nam wszystkim mnóstwo piłkarskich emocji!

Miesiąc maj, to powrót na boiska ligowe młodych „Warciarzy” z zespołu ŻAK III. Ten tydzień był bardzo wyczerpujący dla naszych zawodników – chłopcy rozegrali aż dwa Turnieje II Ligi Okręgowej IV Grupy Żaków! Dodatkowo przez cały tydzień z zaangażowaniem trenowali, by jak najlepiej przygotować się do spotkań. Jakby tego było mało, dla większości zawodników w tym okresie, trwają przygotowania do I Komunii Świętej, co za tym idzie mnóstwo ćwiczeń, spotkań oraz prób z tym związanych. Jednak ta grupa nie uznaje stwierdzenia „niemożliwe” i udało się nam pogodzić wszystkie obowiązki!

Młodzi piłkarze we wtorek brali udział zmaganiach  pierwszego Turnieju na boisku przy ul.  Czereśniowej, natomiast dzisiaj (tj. sobota) udali się do pobliskiej Kłodawy. Naszymi grupowymi rywalami są w tej rundzie zawodnicy z następujących Akademii Piłkarskich: AP Stal Gorzów, FA Chemik Gorzów, oraz dwie ekipy z PUKS Maksymilian Gorzów. Chłopcy cały czas się rozwijają oraz skrupulatnie realizują założenia, niestety nie zawsze przeciwnik na to pozwala. Każde spotkanie to gra z rówieśnikami o innym poziomie umiejętności, dzięki czemu zawodnicy mogą doskonalić, grę obronną, szybkie kontrataki, a także przeprowadzać ataki pozycyjne, których w tym tygodniu nie brakowało.

Nasze rezultaty:
(15.05.2018r. – wtorek)
Warta III Gorzów – PUKS II Maksymilian Gorzów  3:0
Warta III Gorzów – FA Chemik  II Gorzów 1:2
Warta III Gorzów – PUKS  I Maksymilian  0:4
Warta III Gorzów –
Stal Gorzów 0:2

SKŁAD:
Kołupajło(BR), Kufliński, Wasilewski, Słowik, Przybyłek, Stelmach, Wołoszyn

Nasze rezultaty:

(19.05.2018r. – sobota)
Warta III Gorzów – Stal Gorzów 0:2
Warta III Gorzów – PUKS II Maksymilian Gorzów  3:0
Warta III Gorzów – FA Chemik  II Gorzów 0:0
Warta III Gorzów – PUKS  I Maksymilian  0:5

SKŁAD: Kołupajło(BR), Wasilewski, Słowik, Przybyłek, Dubiel, Stelmach, Wołoszyn, Krzeszowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*