Wygrana drugiej drużyny trampkarza!

IMG_1830W sobotę na boisku w Gorzowie, zespół Warty II Gorzów podejmował u siebie zespół z Drezdenka. Radowiak po przegranej w Sulęcinie chciał sprawić niespodziankę na boisku rywala, lecz ta sztuka im się nie udała.

Junior C2 pewnie pokonuje trampkarzy z Drezdenka aż 7:0. Mecz bez większej historii w każdym aspekcie meczu dominujemy, choć wynik mógł być nieco wyższy. Znów brak skuteczności lub nonszalancja w polu karnym przeciwnika nie pozwala nam na strzelenie większej ilości bramek. Cieszy fakt, że wprowadzanie zawodników z zespołów młodzika Warty Gorzów przynosi efekt i nie są to epizody, a gra na ciekawym poziomie oraz przez dłuższą część meczu, przykładem takim jest Mateusz Górka, który cały mecz rozegrał na środku obrony, oraz bramka Lucjana Tecława, który rozgrywając drugą połowę, potrafił zrobić różnicę na boisku. Mieszanka doświadczenia z młodością przynosi ciekawy efekt.  Gratulacje dla całej drużyny, która zdominowała rywala na własnym boisku.

W sobotę czeka nas pojedynek w Górzycy z tamtejszą Odrą.

 

Warta II Gorzów 7:0 Radowiak Drezdenko

Bramki:

Wróblewski Kacper, Szengart, Januchowski, Niebeszczyńskix2, Dziubiński, Tecław

Skład:

Czyrka(Jarzynka), Bałbaczyński, Górka, Matysik(c), Kujawa, Jurkiewicz(Ogiełło), Wróblewski Kacper(Wróblewski Filip), Januchowski(Dziubiński), Szmagalski, Niebieszczyńki(Narkun), Szengart(Tecław)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*