Wygrana Trampkarza w Skwierzynie!

W minioną sobotę zespół Juniora C udał się na mecz z Pogonią w Skwierzynie. Pogoda oraz murawa była idealna do rozgrywania spotkania.

Mecz od początku do końca był prowadzony pod nasze dyktando, chociaż wynik może o tym nie świadczyć. Od pierwszej minuty stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji, ale tego dnia piłka nie chciała wpaść do bramki przeciwnika.

W takich meczach najważniejsza jest determinacja i gra do ostatniego gwizdka, gola można zdobyć w wyjątkowych sytuacjach i takie były – pierwsza bramka to uderzenie Dawida Żmudzińskiego z dystansu piłka leciała w światło bramki lecz w ostatniej chwili zawodnik ze Skwierzyny zmienia kierunek lotu piłki i ta znajduje drogę do bramki. Druga strzelona przez nas to rozegrana akcja dużo walki o piłkę przed polem karnym i lewą nogą uderza Kacper Ziembakowski, strzał był na tyle precyzyjny, że bramkarz tylko odprowadza wzrokiem.

Bramka dla Pogoni pada po tym jak szybko wyprowadzają kontrę, zawodnik miejscowych wygrywa pojedynek 1v1 i doprowadza do remisu.

Gratulacje dla obu zespołów za postawę na boisku!

Skład:

Pelniewski, Kina, Rozalik, Ksiądz, Babiak, Żmudziński, Wesołowski, Ziembakowski, Latusek, Paziewicz, Czarnecki

Wystąpili również: Borowski, Chmiel, Słowik, Rydzowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*