JUNIOR D2 – Wyrównany mecz dla gospodarzy

70247485_659770724518033_7372283725469450240_nNasz zespół Młodzika II w sobotnie popołudnie udał się do Różanek na mecz ligowy z drugą drużyną gorzowskiego Chemika.

Po pierwszym pewnie wygranym meczu, naszych zawodników czekało teraz trudniejsze spotkanie.  Tego dnia spotkały się dwie drużyny, które miały jasny cel i nie odpuszczały przez całe spotkanie.

Niestety początek spotkania, nie był zbyt udany dla naszego zespołu. Drobne błędy w komunikacji bezlitośne wykorzystali przeciwnicy już w drugiej minucie wychodząc na prowadzenie. Nasi zawodnicy pomimo początkowego niepowodzenia dążyli do bramki wyrównującej raz po raz zagrażając rywalom. Przeciwnicy też pozostawali dłużni próbując wychodząc ze swoimi akcjami lecz w decydującym momencie nasi obrońcy pewnie przejmowali piłkę. Niestety drugi cel strzał gospodarzy w samej końcówce pierwszej połowy zakończył się drugim trafieniem.

Po przerwie nasi zawodnicy nie załamali się i z jeszcze większym animuszem ruszyli na przeciwników. Bardzo dobra akcja Igora Woźniaka i wystawienie piłki wręcz do pustej bramki Filipowi Królikowi przyniosła upragnioną bramkę kontaktową w 38 minucie. Następny minuty to już bardziej wyrachowana gra przeciwników, którzy umiejętnie starali się wybijać z rytmu naszych zawodników oraz wychodząc z groźnymi kontrami. Jedna z takich kontr w 50 minucie rozstrzygnęła to spotkanie dla gospodarzy. Znów brak komunikacji między naszymi zawodnikami doprowadza do tego, że tracimy bramkę. Mimo późniejszych wielu prób nie udało się z powrotem złapać kontaktu z przeciwnikami.

Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane z wieloma ciekawymi akcjami z oby dwóch strony. Dziękujemy naszym rodzicom za wsparcie z trybun oraz kolegom z Chemika za zacięty mecz w atmosferze fair-play.

CHEMIK II GORZÓW – WARTA II GORZÓW 3:1 (2:0)

BRAMKA: Królik

SKŁAD: Sawicki (C) – Sadłowski, Derda, Szmagalski, Błachowiak – Kocot, Królik, Ostolski – Woźniak

Ufir, Świątkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*