Wysoka cena nieskuteczności

41808212_258830601426317_5773451981683163136_n W środowe popołudnie zawodnicy Orlika I udali się na wyjazdowe spotkanie do Dobiegniewa z miejscowymi Błękitnymi w celu rozegrania II kolejki ligowej.

Nasi zawodnicy podbudowani pewnym zwycięstwem w pierwszym meczu udawali się do Dobiegniewa w dobrych humorach. Na sam mecz ruszyliśmy w mocno okrojonym składzie spowodowanym chorobami czy kontuzjami.

Samo spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze. Od pierwszych minut wysoko wyszliśmy na rywali i narzuciliśmy swój styl gry, dzięki czemu wyszliśmy szybko na jednobramkowe prowadzenie. Niestety bramka uspała naszą czujność przez co w krótkim odstępie tracimy dwie bramki z rzutów wolnych a następnie kolejną po złym rozegraniu piłki od bramki.

Zmotywowani ruszyliśmy do odrabiania strat, dzięki czemu wygrywaliśmy wiele pojedynków 1×1 oraz stworzyliśmy wiele składnych akcji w których brakowało jedynie wykończenia. Przeciwnicy tego dnia wykorzystywali wszystkie swoje okazję z kontrataku, dzięki czemu co chwilę odskakiwali nam kilkoma bramkami.

Wynik tego dnia był niekorzystny, ale sama gra wyglądała bardzo, bardzo dobrze, dzięki czemu spokojnie i z pokorą podchodzimy do tej porażki z chęcią pokazania swojego potencjału już w najbliższym meczu!

Dziękujemy naszym rodzicom za bardzo sportowy doping oraz za całokształt wsparcia, które nam dają!

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW – WARTA GORZÓW 9:4

BRAMKI: Pakuła x3, Woźniak x1

SKŁAD: Ziemski – Cupryniak (C), Pakuła – Ufir, Błachowiak, Derda – Woźniak

Piotrowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*