Wyszarpali punkty Falubazowi. To był „UFIR” show w MLJM

zielona dom

24 marca 2016 to dzień, który winien być odnotowany w historii młodzieżowej piłki naszego miasta. Po wielu latach ograliśmy rówieśników z Zielonej Góry na centralnym szczeblu rozgrywkowym. 

Pierwsze 20 minut meczu do walka o każdy metr boiska w wykonaniu naszego zespołu, który pewny siebie podszedł do dzisiejszego spotkania. Doskonałe sytuacje marnowali Makowski oraz Mokrzycki. Chwilę później obejmujemy prowadzenie po strzale bohatera dzisiejszego dnia Dawida Ufira.  Przed przerwą tracimy bramkę, która była efektem braku koncentracji oraz nieplanowanego cofnięcia się „Warciarzy”.

Cenne wskazówki sztabu szkoleniowego oraz roszady w składzie przekładają się na dobrą grę oraz efekt bramkowy. Swoje drugie i trzecie trafienie notuje Ufir kompletując hat-trick. Do końca zespół motywowany przez dużą grupę kibiców nie oddaje dwubramkowego prowadzenia i zdobywa cenne 3 pkt. „Warciarze” potwierdzili tym samym, iż mimo problemów z obiektami do trenowania czy często lepszym poziomem sportowym przeciwnika to determinacja i wiara w zwycięstwo będzie decydowała o końcowej zdobyczy punktowej. Kolejny mecz w odległym Opolu. Nasz zespół z pewnością uda się w daleki wyjazd po cenne punkty.

Przed meczem puchar oraz pamiątkowe piłki za awans do MLJM wręczył naszym zawodnikiem Przedstawiciel OZPN Gorzów – Pan Leszek Janowiak.

SKŁAD: Dolińczyk, Janus(C), Klebieko, Stefaniak, Jarząbek, Mokrzycki, Gruszka, Makowski, Zakrzewski, Antczak, Ufir x 3. Rezerwowi: Krawczyński, Szelkowski, Majerczyk, Włodarczyk, Cichosz, Cichowski, Grzywaczewski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*