Żak I cały weekend w grze !

44031527_1627428850897215_7955747284510048256_nW dniach 13-14.10 zespół żaka I rozegrał spotkanie ligowe oraz wziął udział w trójmeczu rozegranym w Szczecinie.

W sobotni poranek rywalizowaliśmy w meczu ligowym z UKS Czwórką Kostrzyn, spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, zespół gości postawił nam wysoko poprzeczkę, w meczu było zarówno z jednej jak i drugiej strony wiele sytuacji do strzelenia bramki, natomiast obaj bramkarze spisywali się w tym dniu bardzo dobrze.

Mecz który zakończył się bramkowym remisem przysporzył mnóstwo emocji.

W dniu dzisiejszym (14.10) mieliśmy okazje zmierzyć się w towarzyskim meczu z zespołami Pogoni Szczecin. Spotkania rozgrywane w szybkim tempie, mnóstwo walki fizycznej, tak w skrócie można opisać rywalizacje pomiędzy zespołami. Młodzi Warciarze w początkowej fazie potrafili rywalizować na bardzo wysokim poziomie , natomiast czym dalej tym było gorzej, przede wszystkim odstawaliśmy pod względem motorycznym jak i mentalnym.

Cieszy fakt że mogliśmy rozegrać tego typu spotkanie, gdyż mamy świadomość nad swoimi brakami i na pewno pomoże nam to w dalszym rozwoju.

Dziękujemy Pogoni Szczecin za zaproszenie !

Wielkie brawa dla naszych rodziców, którzy byli z nami cały weekend !

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*