Żak I zagrał w Finałach Ligi Mistrzów

25508580_2214297271929395_925124568_oW dniu wczorejszym (16.12.2017) zespół żaka I wziął udział w turnieju organizowanym przez  Junior Różanki pod nazwą „Finały Ligi Mistrzów”.

Turniej tradycyjnie rozpoczął się od wylosowania nazwy zespołu pod jaką będziemy grać w tym dniu,  padło na Bayern Monachium.

Młodzi Warciarze w turnieju mieli okazję zagrać z Dwójką Gubin, Falubazem Zielona Góra, BSS Stargard, Juniorem Różanki i Wielkopolską Komorniki. Nasza gra w tych spotkaniach była zadowalająca choć zdecydowanie stać nas na więcej, w kluczowych momentach zabrakło koncentracji zarówno pod własną bramką popełniając indywidualne błędy związane z ustawieniem, natomiast  pod bramką przeciwnika  w wielu sytuacjach mogliśmy zachować się lepiej i choć nie ustrzegliśmy się błędów to i tak możemy być zadowoleni, przede wszystkim z wielu wygranych pojedynków indywidualnych,  a momentami z dobrej gry zespołowej, która była budowana już od własnej bramki.

W całym turnieju zanotowaliśmy 3 zwycięstwa, jeden remis i raz schodziliśmy z boiska pokonani przez zwycięzców całego turnieju drużynę Dwójki Gubin.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*