Żak I zainaugurował rozgrywki ligowe !

41177720_307698426701355_1604630413492355072_nW dniu dzisiejszym zespół żaka I ( rocznik 2010) rozegrał swoje pierwsze ligowe spotkanie, naszym rywalem był zespół Stilonu Gorzów.

 

Spotkanie ligowe z rówieśnikami ze Stilonu Gorzów miało wyjątkowy charakter,  ponieważ na jednym boisku toczył się mecz o punkty, a równolegle na drugim mecz, który był dla chłopców także niezwykle ważny i dostarczył sporo emocji natomiast tam wynik był sprawą drugorzędną.

Cieszymy się że taka inicjatywa się sprawdziła, a każdy z chłopców miał okazje do gry, w ten sposób chcemy podkreślić że w tym wieku zależy nam tylko i wyłącznie na indywidualnym rozwoju każdego z naszych zawodników.

Nasza gra w dniu dzisiejszym mogła się podobać, było widać dużo indywidualnych zagrań, chętnie i odważnie podejmowaliśmy grę 1 na 1, konsekwentnie rozpoczynaliśmy  każdą akcję od własnej bramki, często wykorzystując do tego naszego bramkarza, nie zabrakło zaangażowania.

Taka gra wiąże się z możliwością popełnienia błędu i tak było w dniu dzisiejszym, zanotowaliśmy proste starty przy próbach gry od bramki.

Skuteczniejszy okazał się zespół Stilonu, wygrywając 3-1.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*