Żak II – kolejny sparing

20160607_183858

Dzisiaj zespół Żak II rozegrał kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem był zespół ISF Barlinek, który wraz z naszą grupą Żak I brał udział w niedzielnym turnieju „Twoje Radio Cup”.

Nasi zawodnicy po niedzielnym meczu z drużyną Kania Cup postanowili dzisiaj udowodnić wszystkim, że mieli po prostu słabszy dzień. Mecz był rozgrywany w podobnej formule 4 x 15 minut. Początek spotkania nie wskazywał jednak, że to Warciarze odniosą zwycięstwo w tym pojedynku. Trener T.Jankowski postanowił nie udzielać rad swoim zawodnikom, aby przekonać się ile wynoszą z treningów. Niestety, chłopcy bez pomocy  byli troszkę zagubieni i szybko stracili dwie bramki. Od tego momentu, młodzi adepci w końcu usłyszeli wskazówki trenera, dzięki którym obraz gry zmienił się ewidentnie. Zaczęliśmy być drużyną dominującą i konstruowaliśmy akcję za akcją zakończone strzałem. Cieszy fakt, że chłopcy w miły dla oka sposób potrafią znaleźć drogę do bramki, a nie jest to dzieło przypadku. Nie możemy zapominać, że mimo wszystko popełniamy też błędy, które są także istotne w naszej nauce gry w piłkę.

Był to nasz drugi sparing, ale nie ostatni. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, w czerwcu planujemy rozegrać jeszcze kilka sparingów.

AP Warta 16 – 7 ISF Barlinek

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*