Żak II w Kostrzynie.

20160521_120505

Sobotni turniej odbył się w Kostrzynie, gdzie gospodarzem był zespół UKS Academy Lech Poznań D.Dudka, który obchodził „Dzień Lecha”.

Słoneczny dzień, bezchmurne niebo, mnóstwo atrakcji po turnieju, smaczny poczęstunek, czego chcieć więcej? A jednak czegoś zabrakło tego dnia. Niestety, po raz kolejny brak skuteczności w wykończeniu akcji. Nasi chłopcy mimo chęci i zaangażowania nie potrafili znaleźć drogi do bramki, co przełożyło się na słabsze wyniki. Mimo, że wynik w tej kategorii wiekowej jest tematem drugoplanowym, to czasem szkoda meczów, które można wygrać. Był to już czwarty turniej jaki rozegraliśmy, tak więc za tydzień czeka nas ostatnia kolejka.

Po turnieju, młodzi Warciarze udali się w pogoni za Koziołkiem, który był wielką atrakcją nie tylko dla naszych chłopców, ale i pozostałych drużyn. Udało się nam też zrobić kilka zdjęć z piłkarzem Lecha Poznań Dariuszem Dudką, który przyglądał się jak radzą sobie młodzi adepci piłki nożnej. Cytując w/w zawodnika, „Nie ważne czy wygraliśmy, czy przegraliśmy, liczy się dobra zabawa” . Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a cały zespół piękny puchar, który dołączy do pozostałych w naszej klubowej gablocie.

Nasze wyniki:

AP Warta Gorzów 0-4 KP Progres I

AP Warta Gorzów 0-1 UKS Academy

AP Warta Gorzów 1-0 KP Progres II

AP Warta Gorzów 1-3 Impuls Wawrów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*