Żak II z kolejnym doświadczeniem

DSC03296W ubiegłym tygodniu nasz zespół Żaka II wyjechał na swój kolejny ligowy mecz. Tym razem przeciwnikiem naszych dzielnych Żaków był zespół Zjednoczonych Przytoczna.

Ze względu na porę i datę rozgrywania spotkania do Przytocznej nasz zespół udał się w liczebności jedynie 6 zawodników w tym połowa chłopców z rocznika 2012! Postawa naszego zespołu na pewno napawała optymizmem pod względem zaangażowania w grę i wolę walki, którą wśród naszych zawodników można było dostrzec. Technicznie młodzi Warciarze także nie odstawali od starszych kolegów, mimo tego, że w większości  różnica w wieku wynosiła dwa lata.

Najbardziej budujący jest fakt, iż mimo wyraźnej przewagi fizycznej wśród przeciwników wchodziliśmy w pojedynki jeden na jeden oraz staraliśmy się rozpoczynać swoje akcje krótkim wznowieniem od bramki a nie wybijaniem piłki do przodu! Sam wynik meczu jest sprawą drugorzędną i nie bierzemy go pod uwagę oceniając to spotkanie.

Dziękujemy także rodzicom za sportowy i kulturalny doping oraz za to, że byli z Nami na naszym pierwszym wyjazdowym meczu!

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii po spotkaniu z Zjednoczonymi Przytoczna!

Bramka: Wieczorek x1

Skład: Linga – Cierach, Pytlak, Wieczorek – Woźniak

Kozelan

« 1 z 4 »

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*