Zakończenie sezonu u Skrzatów!

36037957_1911900492194077_4484522202980417536_nW piątkowe popołudniu w grupie Skrzatów byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia! Młodzi Warciarze „rzucili” wyzwanie swoim rodzicom do rozegrania meczu na zakończenie sezonu. Rodzice przyjęli wyzwanie od swoich pociech i stanęli do rywalizacji, której stawka była bardzo wysoka!

 Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia podeszli bardzo poważnie do tego meczu. Od początku można było zauważyć pełne skupienie na twarzy rodziców i lekkie zaskoczenie z poziomu prezentującego przez ich pociechy. Młodzi Warciarze od razu mocno ruszyli do ataków raz po raz zagrażając bramce rodziców.

Mecz obfitował w piękne bramki z jednej jak i drugiej strony. Ofensywna gra oby dwóch drużyn spowodowała zdobycie wielu bramek po których były momenty radości  w zespołach. Samo spotkanie dostarczyło zawodnikom także wiele frajdyuśmiechu z rodzinnej rywalizacji.

Sam mecz zakończył się wynikiem remisowym, dlatego też została rozegrana seria rzutów karnych. W tych niestety lepsi okazali się rodzice, wygrywając minimalne z zespołem Skrzatów.

Dziękujemy rodzicom za przyjęcie wyzwania i przybycie na mecz! Szykujcie się na rewanż!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*