Zasłużone zwycięstwo ze Stilonem

62343689_2360059000941625_6197874572495159296_nW dniu dzisiejszym nasz zespół podejmował w kolejnym meczu ligowym drużynę Stilonu II Gorzów.

  Początek spotkania w wykonaniu Warciarzy nie zwiastował nic dobrego. Nasi zawodnicy nie współpracowali ze sobą na boisku popełniając proste błędy. Jeden taki błąd w rozegraniu piłki na własnej połowie skończył się utratą bramki.  W pierwszych 15 minutach po obu stronach boiska mieliśmy kilka okazji bramkowych lecz gra była bardzo szarpana i brzydka do oglądania. Po krótkiej przerwie nasi zawodnicy rozpoczęli odrabianie strat. Ładna kombinacyjna akcja całego zespołu przyniosła bramkę zdobytą przez naszego zawodnika. Młodzi Warciarze nie odpuszczali i jeszcze przed zejściem na przerwę wyszli na prowadzenie. Drugie 15 minut było znacznie lepsze w naszym wykonaniu co także przełożyło się na rezultat na boisku.

Druga połowa spotkania przebiegała pod znakiem kontroli wydarzeń boiskowych przez bordowo-granatowych. Tworzyli dużo sytuacji pod bramkowych, wygrywając wiele pojedynków jeden na jeden oraz kreując grę od bramkarza. Trzecią kwartę i przewagę w niej dokumentujemy trafieniem po ataku szybkim wychodząc na prowadzenie 3:1. Ostatni kwadrans przeważali goście próbując odrobić straty, ale nasza gra obronna wyglądała już pewnie i co chwilę wychodziliśmy z kontratakami na bramkę rywali. W samej końcówce zdobywamy jeszcze bramkę na 4:1 pewnie wygrywając to spotkanie.

WARTA GORZÓW : STILON II GORZÓW 4:1 (2:1)

BRAMKI: Królik x2, Woźniak, Cupryniak

SKŁAD: Ziemski – Pakuła, Szmagalski, Derda, Cupryniak (c), Królik – Woźniak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*