Zwycięskie Skrzaty!

20180609_102325W minioną sobotę drużyna skrzatów udała się na kolejny turniej. Tym razem młodzi Warciarze pojechali do Choszczna, gdzie turniej organizowała miejscowa Gavia Choszczno. Dla młodych piłkarzy Warty była to kolejna okazja do podnoszenie swych umiejętności piłkarskich!

W tym turnieju zespół skrzatów został podzielony na zespoły – rocznik 2011 oraz 2012. Zawodnicy z rocznika 2011 w swoich rozgrywkach rywalizowali z następującymi zespołami: Arkonia Szczecin, Football Arena, Football Factory, Błękitni Stargard, ISF Barlinek oraz dwa zespoły gospodarzy czyli Gavii Choszczno. Młodzi Warciarze przez cały turniej dzielnie rywalizowali ze swoimi rówieśnikami oraz nie zapominali o super zabawie w czasie trwania imprezy. Cieszy fakt, iż nasz zespół już od najmłodszych lat stara się wyprowadzać piłkę od swojego bramkarza podaniem a nie wybiciem piłki do przodu!

Natomiast chłopcy z rocznika 2012 w swoim turnieju (dla rocznika 2012) rywalizowali z : Arkonią Szczecin, Football Factory, Błękitni Stargard oraz dwa zespoły gospodarzy. Młodszy zespół skrzatów zadziwiał wszystkich widzów swoją bardzo przemyślaną i ładną grą, czego efektem była duża ilość strzelonych goli, wygranych pojedynków 1×1 oraz składne akcje na całej szerokości boiska!

Podsumowując była to kolejna bardzo cenna lekcja doświadczenia dla młodych adeptów futbolu oraz co najważniejsze w tej kategorii wiekowej wszystkie zespoły tego dnia okazały się zwycięzcami! Każdy zespół, który stanął do rywalizacji mógł się cieszyć z zdobycia pierwszego miejsca!

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na ten bardzo fany turniej oraz rodzicom za bardzo dobrą postawę w czasie turnieju oraz wspierania młodych Warciarzy w podnoszeniu swych umiejętności piłkarskich!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*