Zwycięstwo Juniorów Starszych II na początek roku!

20180113_160343W ubiegłą sobotę pierwszy test-mecz rozegrali Juniorzy Starsi II w ramach inauguracji Zimowej Ligi w Barlinku. Rywalizowaliśmy z Unią Dolice.

Pierwsze minuty spotkania to poprawna organizacji gry Warciarzy w ofensywie, która pozwoliła na szybkie objęcie prowadzenia. Dobry początek nieco uśpił naszą czujność w szeregach defensywnych. Przeciwnik wykorzystał ten fakt zdobywając bramkę kontaktową. Mimo wielu okazji pod bramką przeciwnika nie udało się zbudować większej przewagi.

Druga odsłona wyglądała bardzo podobnie. Na bramki zdobywane przez Gorzowian Unia szybko odpowiadała. Ponownie popełnialiśmy zbyt wiele błędów w linii obrony, nad którymi czeka nas dużo pracy w obecnym okresie. Trzeba wziąć pod uwagę, że był to pierwszy mecz po dłuższej przerwie na pełnowymiarowym boisku dlatego nie wszystkie zachowania były poprawne. Następne zmagania czekają nas już w najbliższą niedziele.

Warta Gorzów – Unia Dolice 5:3 (3:2)
Griganiec x2
Andruszkiewicz
Wojczal
Paradowski

W drużynie Warty wystąpili: Podsiadło, Morawiec, Stokop, Tondel, Prędki, Teleśnicki, Wocal, Firyn, Paradowski, Mierzwa, Griganiec, Wojczal, Andruszkiewicz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*