Zwycięstwo na koniec rozgrywek.

received_2026373577596148Junior Młodszy I pewnie pokonuje UKS Promień Żary. To jednak nie wystarcza aby grać w barażach o CLJ.

Ze względu na zły stan murawy na boiskach w Gorzowie mecz rozgrywany był w Starym Polichnie, gdzie zawodnicy Warty od pierwszych minut zdominowali rówieśników z Żar, prawie w ogóle nie schodząc z połowy przeciwników.  Kwestią było tylko kiedy padnie pierwsza bramka a gości ratowała poprzeczka oraz kilkukrotnie bramkarz. Dopiero w 25 minucie Adam Buszkiewicz strzela pierwszą bramkę. W 36 po składnej akcji wynik podwyższa Eryk Sulimenko. Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie. W 45 minucie po strzale Iwo Knapińskiego drugą swoją bramkę strzela Adam Buszkiewicz. Czwartą bramkę i jak się okazało ostatnią w tym meczu strzelił rezerwowy Bartosz Nowacki.

Aby zespół Warty mógł zagrać w barażach o Centralną Ligę Juniorów musiałyby zostać spełnione dwa warunki. Pierwszy to oczywiście zwycięstwo z Promieniem, drugi – strata punktów Czarnych Żagań w meczu z Lubuszaninem Drezdenko. Niestety ten drugi nie powiódł się po naszej myśli. Mimo końcowego rezultatu w lidze wojewódzkiej warto docenić pracę chłopców i trenerów, bowiem niespełna dwumiesięczna praca przyniosła efekt w postaci bardzo dobrej postawy w rozgrywkach, a ta pozwoliła wyróżniającym się zawodnikom już zadebiutować w Centralnej Lidze Juniora Starszego. Kolejne debiuty jeszcze tej jesieni.

Warta Gorzów – UKS Promień Żary 4:0 (2:0)

25’ i 45’ Buszkiewicz

36’ Sulimenko

60’ Nowacki

Warta: Podsiadło (41’ Mróz) – Kurasz, Budzisz (62’ Ziubiński), Surowiecki, Żak – Sulimenko (57’ Nowacki), Chojak Michał (62’ Majewski), Markuszewski, Klorek (50’ Podburaczyński), Knapiński – Buszkiewicz (50’ Świtała)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*